Adam Sandauer obrażany wychodzi ze studia TV

Wedle narodowców uciekam ze studia TV . Ma to być objaw strachu przed publiczną dyskusją o relacjach polsko żydowskich. W rzeczywistości wychodzę, protestujac przeciw anytsemickim atakom i tolerowaniu używania kryteriów rasowych. Wracam do do studia przepraszany przez prowadzących.

Rejestracja programu z 27 stycznia, po cichu, została usunięta z serwera TVP ( obecnie brak programu z 27 stycznia 2018 r ). Dyspomuję kopią materiału, a powstrzymuję się przed zamieszczeniem jej tutaj,  bo prawa autorskie są własnością TVP, a TVP ten materiał usunęła. Kopia może zostać udostępniona jeśli będzie taka prawna potrzeba.  

Od zawsze mam polskie obywatelstwo, nie znam hebrajskiego, nawet nie jestem obrzezany. Jakiś facet wymaga z powodu pochodzenia,  abym tłumaczył się za dzialania i postawę Żydów i państwa Izrael. No i oczywiście Żyd to Żyd, a zasady odpowiedzialności zbiorowej są takie że Sandauer ma odpowiadać... Pochodzenie jako wyznacznik współodpowiedzialności, to kryterium rasowe, jakiego używali hitlerowcy. Stosowanie zasad odpowiedzialności zbiorowej, też.

 -Adam Sandauer

Sandauer obrażany wychodzi ze studia TV

Sandauer obrażany wychodzi ze studia TV

Skandal w Studio Polska

Oburzony opuszczam program Studia Polska, protestując przeciw tolerowaniu  kryteriów rasowych w programie. Wracam do studia przeproszony przez prowadzących,

więcej