Adam Sandauer obrażany wychodzi ze studia TV

Przypominam skandal w Studio Polska ze stycznia 2018 roku. Debata dotyczyła konfliktu o nowelizację ustawy o IPN i przypisywania Polsce współodpowiedzialności za zbrodnie popełnione na Żydach. Mimo iż publicznie bronię wizerunku Polski, jakiś facet, stosując kryteria rasowe , wymaga abym ja tłumaczył się za dzialania i postawę tych Żydów, którzy mają żal do Polski. W zamnieszczonym powyżej linku zebrane są wszystkie moje wypowiedzi z programu, przed atakiem antysemity. Widać iż atak jest wynikiem wyłącznie  mojego pochodzenia.
Od zawsze mam polskie obywatelstwo, nie znam hebrajskiego, nawet nie jestem obrzezany. Dla antysemity, odpowiadam za wszystkich Żydów bo decyduje pochodzenie.  Oczywiście Żyd to Żyd, a zasady odpowiedzialności zbiorowej są takie że Sandauer ma odpowiadać.  Pochodzenie jako czynnik określajacy narodowość i współodpowiedzialność, to kryterium rasowe, jakiego używali hitlerowcy. Stosowanie zasad odpowiedzialności zbiorowej, też. 

Rejestracja programu z 27 stycznia, po cichu, została usunięta z serwera TVP ( obecnie brak programu z 27 stycznia 2018 r ). Dyspomuję kopią materiału, a powstrzymuję się przed zamieszczeniem jej tutaj,  bo prawa autorskie są własnością TVP, a TVP ten materiał usunęła. Kopia może zostać udostępniona jeśli będzie taka prawna potrzeba.  

 -Adam Sandauer

Sandauer obrażany wychodzi ze studia TV

Sandauer obrażany wychodzi ze studia TV

Skandal w Studio Polska

Oburzony opuszczam program Studia Polska, protestując przeciw tolerowaniu  kryteriów rasowych w programie. Wracam do studia przeproszony przez prowadzących,

więcej